METAMORFÓZA – PROMĚNA OBJEKTU V ČASE – Těhotenství

Metamorfoza

Metamorfóza znamená proměnu objektu v čase, změnu jeho vlastností a tvarů. Je to filosofický pojem, který je spojen s koloběhem života a symbolizující to, že nic nestojí na místě, nýbrž se se životem vyvíjí a mění.

Objednejte si tisk fotografií na plátno – foto obraz s tématikou „Metamorfóza“ pomocí jednoduchého objednávkového formuláře v této sekci.


Fotografií na plátně

Tato tématika je zaměřená na různé fáze života, nebo na události, které jsou tak příjemné, hodnotné a originální, že se vyplatí je nejen sledovat, ale také zvěčnit v podobě fotografií – foto obrazů.

 

Takovými událostmi mohou být například těhotenství a narození dítěte.

Domácí mazlíček a jeho dospívání.

Stavba a zařizování domova. Tvorba uměleckého díla se zachycením jednotlivých etap jeho tvorby.

Fotografie na plátně mohou být velmi originálním dárkem – ať už ženě, která právě přivedla na svět potomka, nebo dítěti, kterému chcete ukázat ty nejzásadnější okamžiky jeho života (velmi originální dárek například k 18ým narozeninám nebo k  promoci), a dát mu tak najevo, že život pokračuje dál.

Pro tuto tématiku bychom doporučovali panoramatické foto plátno. Vzhledem k jeho šířce je možné umístit více fotografií najednou. Nebo tzv. ČTVERCE, který se skládá z několika menších foto pláten – foto obrazů spojených jedním motivem a umístěných do jedné řady.

Fantazii se meze nekladou, pokud máte vlastní návrh a vizi provedení Vašeho foto obrazu – rádi Vám je pomůžeme zrealizovat.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *