SVATBA

vzpomínky a emoce z nezapomenutelných a něžných svatebních okamžiků do originálního obrazu

Mnozí lidé říkají, že svatební den byl tím nejlepším dnem v jejich životě. A my jim dáváme za pravdu, protože uzavření sňatku s tím, kdo se stal Vaším druhým „já“, koho milujete tak, že byste pro něj dokázali obětovat i to nejcennější, je tím největším štěstím v životě.

Svatba je velmi významnou událostí v životě, důležitým milníkem.

Originální obraz

Proč byste tedy nemohli přenést své vzpomínky a emoce z  nezapomenutelných a něžných svatebních okamžiků do originálního obrazu – tisku na plátno?

Základem jsou velmi kvalitní fotografie, pořízené od svatebního fotografa. Často je fotografií spousta a dnešní svatby bývají naaranžovány a mají určitou tématiku.  Jak si z  fotek vybrat to nejlepší? Doporučujeme postupovat takto:

 • Okamžik a emoce

  Vyberte si fotografii s nejdojemnějším okamžikem. Okamžik s nejsilnějšími a nejhlubšími emocemi. Do svatebního dne se tak znovu vrátíte pouhým letmým pohledem na tuto fotografii. Vyberte si takové fotografie, které mají historii, ať se jedná o Váš první polibek nebo tanec.

 • Výběr fotografie

  Ideální je, když si vyberete několik fotografií. Zkuste je vybírat tak, aby tvořily příběh (např. můžete zakomponovat tyto fotografie jako triptych – tři obrazy na plátně vedle sebe)

 • Radost rodině

  Udělejte radost i rodině, vyberte tu nejkrásnější fotografii ze svatby a darujte jim ji jako originální dárek na památku.  Svatba je velkou událostí pro všechny.

 • „čím větší – tím lepší“

  Nebojte se velkoplošných formátů – u některých fotografií platí pravidlo „čím větší – tím lepší“.

Objednejte si tisk fotografií na plátno – foto obrazů s tématikou „SVATBA“ pomocí jednoduchého objednávkového formuláře v této sekci.

Požadujete-li nestandardní provedení nebo nestandardní velikost foto obrazů, uveďte toto prosím do poznámky. Naše grafické služby jsou Vám k dispozici.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *